Witaj, nazywam się Marta Polko, jestem właścicielem Specjalnej Strefy Szkoleń 3S.

Od 2008 roku jestem związana z branżą szkoleń zawodowych a od 2011 roku prowadzę własną firmę szkoleniową.
Jestem szkoleniowcem, który prowadzi szkolenia dla przyszłych operatorów wózków jezdniowych podnośnikowych, podestów ruchomych i suwnic.
Na co dzień koordynuje działania Specjalnej Strefy Szkoleń 3S.

DLACZEGO JA?

Jestem obecna na większości egzaminów przeprowadzanych przez dozór techniczny i doskonale wiem, jak przygotować uczestników naszych szkoleń do egzaminów, aby zakończyli je z wynikiem pozytywnym.
Posiadam zaświadczenia kwalifikacyjne do obsługi wózków, suwnic, podestów i kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń.
Najważniejsze – uwielbiam swoja pracę!

DOŚWIADCZONY ZESPÓŁ

Mój zespół to wysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy posiadają wiedzę, doświadczenie i kompetencje. Obiektywnym dowodem wysokiej jakości świadczonych przez nas usług szkoleniowo-doradczych jest rosnąca każdego roku liczba przeszkolonych klientów, którzy zdają egzaminy państwowe z pozytywnymi wynikami. Instruktorzy Specjalnej Strefy Szkoleń 3S specjalizują się w szkoleniach z zakresu obsługi i konserwacji urządzeń dźwignicowych.

KOMU POMAGAMY?

Moja Firma szkoli zarówno w makro przedsiębiorstwach, zatrudniających powyżej 300 osób, jak i w mikro przedsiębiorstwach. Szkolimy klientów indywidualnych i klientów z Powiatowych Urzędów Pracy.
Szkolimy na terenie całej Polski.

ZADOWOLENI KLIENCI

Z każdym mijającym rokiem poszerza się grono naszych nowych Klientów, którzy co najważniejsze zostają naszymi stałymi Klientami.
Referencje i rekomendacje możesz zobaczyć w Galerii.