OPERATOR SUWNIC, WCIĄGNIKÓW I WCIĄGAREK OGÓLNEGO PRZEZNACZENIA

Jeżeli jesteś osobą pełnoletnią i chcesz związać swoja przyszłość z branżą budowlaną lub przemysłową, Specjalna Strefa Szkoleń Marty Polko zaprasza na kurs operatora suwnic, wciągników i wciągarek ogólnego przeznaczenia. Wystarczy świadectwo ukończenia szkoły podstawowej, minimum 18 lat, predyspozycje zdrowotne i chęci nabycia nowych kwalifikacji. Wyspecjalizowana, doświadczona i pomocna kadra w przystępny i rzetelny sposób realizuje program szkolenia, dzięki któremu będzie można dołączyć do grona najlepszych fachowców w sektorze, który cieszy się niesłabnącą popularnością.

Dlaczego warto zdobyć nowe uprawnienia?

Dźwignica, którą jest suwnica to maszyna znajdująca zastosowanie w gałęziach budowlanych, przemysłowych i w portach morskich. Rynek pracowniczy w tej dziedzinie wciąż nie jest nasycony. Brakuje wykwalifikowanych specjalistów, choć firmy zajmujące się pozyskiwaniem kandydatów na stanowisko operatora tego typu sprzętu stwarzają korzystne warunki pracy. Atrakcyjne zarobki zachęcają do nabycia uprawnień potwierdzających umiejętności.

Przygotowanie prowadzone jest według wytycznych programu zatwierdzonego przez Urząd Dozoru Technicznego. Oznacza to, że osoby, które po jego zakończeniu zdają egzamin i otrzymają zaświadczenie kwalifikacyjne, mają odpowiednią wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne. Operator suwnic zajmuje się bezpiecznym i sprawnym przenoszeniem ładunków, często o znacznej masie, na wyznaczone miejsce. To odpowiedzialna praca, dlatego kandydat musi być należycie przygotowany. Wykładowcy, którzy prowadzą zajęcia, mają długoletnie doświadczenie zawodowe i dydaktyczne, przekazują wiedzę efektywnie, dbając o to, by każdy aspekt przyszłej pracy został zrozumiany, omówiony i zapamiętany. Wyposażamy kandydatów w niezbędne materiały szkoleniowe, których zakres merytoryczny spełnia wszelkie kryteria wymagań stawianych osobom zajmujących się pracą przy obsłudze suwnic, wciągarek i wciągników. Ćwiczenia odbywają się tak długo, aż kandydat nabędzie umiejętności obsługi urządzenia.

 

DLA KOGO JEST TEN KURS?

Kurs jest dedykowany osobom, które chcą podnieść lub zmienić swoje kwalifikacje zawodowe i nabyć zaświadczenie kwalifikacyjne w zakresie: Operator suwnic ogólnego przeznaczenia wydane przez Dozór Techniczny.

Otrzymując uprawnienie na suwnice ogólnego przeznaczenia możesz również obsługiwać wciągniki i wciągarki ogólnego przeznaczenia.

ZAPEWNIAMY:

✔ zajęcia z doświadczonym instruktorem
✔ zajęcia z doświadczonym wykładowcą
✔ zaświadczenie uprawniające Cię do pracy na stanowisku: HAKOWY
✔ solidne materiały szkoleniowe
✔ zajęcia praktyczne – ćwiczysz tak długo aż uznamy, że jesteś przygotowany do egzaminu
✔ wyznaczenie terminu egzaminu UDT
✔ powtórka teoretyczna przed egzaminem
✔ naszą obecność i wsparcie podczas egzaminu
✔ przerwy kawowe
✔ zajęcia w przyjemnej atmosferze
✔ perfekcyjne przygotowanie do egzaminu UDT
✔ podniesienie kwalifikacji zawodowych

PROGRAM:

Wiadomości o dozorze technicznym
Ogólne wiadomości o urządzeniach transportu bliskiego
Typy stosowanych suwnic 
Budowa suwnic
Czynności operatora przed rozpoczęciem pracy i po zakończeniu pracy
Czynności operatora w czasie pracy z suwnicami
Wiadomości z zakresu ładunkoznawstwa
Wiadomości z zakresu BHP
Zajęcia praktyczne

CO ZYSKUJESZ UCZESTNICZĄC W SZKOLENIU?

✔ solidną dawkę potrzebnej Ci wiedzy
✔ praktyczne umiejętności obsługi urządzenia
✔ materiały szkoleniowe, do których zawsze będziesz mógł wrócić
✔ fachowe przygotowanie teoretyczne i praktyczne do państwowego egzaminu UDT 
✔ pewność bardzo dobrego przygotowania do egzaminu
✔ GWARANCJĘ PODNIESIENIA KWALIFIKACJI – aktywne uczestnictwo w kursie i powtórce przed egzaminem gwarantuje Ci zdanie egzaminu
✔ po zdanym egzaminie ZAŚWIADCZENIE KWALIFIKACYJNE UDT

ZAPISY TELEFONICZNIE: 792-002-286