Uprawnienia gazowe Śląsk

Naszą ofertę kierujemy do osób mieszkających na Śląsku, pragnących zdobyć uprawnienia gazowe. Organizujemy szkolenia, na których wykwalifikowana kadra przedstawia najważniejsza zagadnienia związane z tematem bezpiecznej pracy z urządzeniami gazowymi. Dzięki swojemu wieloletniemu praktycznemu doświadczeniu w branży nasi wykładowcy mogą udzielić wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie pytania uczestników oraz rozwiać ewentualne wątpliwości.

Osoba posiadająca uprawnienia gazowe nabywa prawo do przeprowadzania instalacji, serwisu a w niektórych wypadkach także dozoru prac związanych z sieciami i turbinami gazowymi, generatorami gazu i innymi urządzeniami tego rodzaju. Takie kwalifikacje dają możliwość założenia własnej firmy lub skorzystania z ofert pracy innych przedsiębiorstw. Jeżeli prowadzisz działalność i ponosisz duże koszty związane np. z serwisem sieci gazowych, zastanów się, czy nie warto zdobyć uprawnień G3 i w ten sposób zaoszczędzić.

W trakcie szkolenia w jasny i zrozumiały sposób przedstawione zostaną aktualne przepisy oraz wymagane zasady bezpieczeństwa. Wszystkie najważniejsze informacje umieszczamy dodatkowo w materiałach przygotowanych dla uczestników, po to by w każdej chwili mogli oni odświeżyć sobie zdobytą u nas wiedzę.

Skorzystanie z naszej oferty to również oszczędność czasu. Po zakończonym kursie organizujemy bowiem egzamin nadający uprawnienia energetyczne G3. Uczestnicy naszego szkolenia nie muszą szukać ośrodków egzaminacyjnych na Śląsku na własną rękę. Z naszą pomocą wszelkie formalności dopełnią w jednym miejscu, a po zdaniu egzaminu otrzymają zaświadczenie potwierdzające nabyte kwalifikacje. Możliwe jest zdobycie uprawnień zarówno z zakresu eksploatacji, jak i dozoru urządzeń. W zależności od rodzaju wykonywanej pracy są one nadawane na okres 5 lat lub bezterminowo.

Mieszkasz na Śląsku i chcesz poszerzyć swe kompetencje zawodowe? A może poszukujesz kursu dla pracowników? Zapraszamy do skorzystania z oferty i kontaktu z naszym biurem. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.