Szukasz lepiej płatnego zatrudnienia i chcesz poprawić swoją pozycję na rynku pracy? W Strefie Szkoleń 3S mamy dla Ciebie kursy, dzięki którym szybko podniesiesz swoje kompetencje i zdobędziesz niezbędne certyfikaty. Uzyskaj uprawnienia operatora podestów ruchomych, suwnic lub wózka jezdniowego – a później zarabiaj więcej, dzięki konkurencyjnym umiejętnościom. Sprawdź, dlaczego warto postawić na rozwój i co dzięki temu zyskasz!

Spis treści

Dlaczego warto podnosić swoje kompetencje zawodowe?

Chcesz więcej zarabiać, otrzymać awans na wyższe stanowisko, a może stać się po prostu lepszym specjalistą? Postaw na szkolenia zawodowe! Dlaczego warto regularnie podnosić kompetencje? Dzięki kursom:

  • uzyskasz odpowiednie uprawnienia i certyfikat, który potwierdzi Twoje umiejętności praktyczne,
  • zwiększysz swoją konkurencyjność na rynku i wyróżnisz się na tle innych potencjalnych pracowników,
  • zmienisz ścieżkę zawodową, znajdziesz lepszą pracę i zarobisz więcej jako wykwalifikowany specjalista,
  • zyskasz bezcenną satysfakcję z samodoskonalenia i własnego rozwoju, dzięki czemu zwiększysz motywację do pracy.

Kursy w Strefie Szkoleń 3S to najlepszy sposób, by sprawnie uzyskać uprawnienia UDT (Urzędu Dozoru Technicznego) w interesującym Cię obszarze, a później wybić się na rynku pracy. Połączenie zajęć praktycznych i teoretycznych to gwarancja świetnego przygotowania do egzaminu.

Czego nauczysz się, idąc na szkolenie na operatora podestów ruchomych?

Platformy robocze są przydatne, a najczęściej po prostu niezbędne m.in. podczas budowy, konserwacji sprzętu czy przenoszenia ciężarów (np. materiałów budowlanych). Osoby o specjalistycznych uprawnieniach są poszukiwane na rynku. Jeśli chcesz podnieść kompetencje i zostać operatorem podestów ruchomych, wybierz odpowiednie szkolenie z naszej oferty.

W jego trakcie poznasz informacje teoretyczne i zdobędziesz umiejętności praktyczne – nauczysz się, jak obsługiwać taki sprzęt. Podczas kursu zaznajomisz się m.in. z typami i zastosowaniem podestów, uzyskasz niezbędne informacje z zakresu BHP i ładunkoznawstwa oraz otrzymasz listę czynności koniecznych do bezpiecznego rozpoczęcia i zakończenia pracy.

Jakie kompetencje zdobędziesz na szkoleniu na operatora suwnic?

Na rynku pracy wciąż poszukuje się operatorów suwnic, wciągników i wciągarek ogólnego przeznaczenia. Do głównych zadań na takim stanowisku należy transportowanie różnych ładunków w pionie i w poziomie. Konieczne jest jednak uzyskanie uprawnień UDT – do egzaminu przygotujesz się ze Strefą Szkoleń 3S. Na czym polega taki kurs?

Podczas zajęć z instruktorami i wykładowcami poznasz m.in. typy i budowę suwnic, wiadomości z zakresu BHP oraz ładunkoznawstwa. Czekają na Ciebie ponadto zajęcia praktyczne, podczas których nauczysz się poprawnie i bezpiecznie obsługiwać takie maszyny.

szkolenia-wozki-widlowe

Dlaczego warto pójść na szkolenie na operatora wózka jezdniowego?

Obsługa tego typu pojazdów to dawna kat. II WJO. Operator wózka jezdniowego podnośnikowego jest przydatny m.in. na magazynie czy w hali produkcyjnej, gdzie szybko bezpiecznie przewozi ładunek o konkretnej wadze. Umiejętność obsługi wózków widłowych to wciąż jedna z najczęściej poszukiwanych przez pracodawców kompetencji.

Wiele różnorodnych miejsc pracy, wysokie zarobki, możliwość awansu… To wszystko czeka na Ciebie, jeśli zdecydujesz się uzyskać uprawnienia do kierowania właśnie takim sprzętem. To jednocześnie proste zadanie, z którym poradzi sobie każdy.

W trakcie kursu w Strefie Szkoleń 3S poznasz zarówno informacje teoretyczne, jak i praktyczne. Dowiesz się m.in., jak wygląda budowa wózka jezdniowego, jakimi rodzajami możesz kierować i w jaki sposób robić to zgodnie z zasadami BHP. Podczas zajęć praktycznych nauczysz się obsługiwać sprzęt, dzięki czemu perfekcyjnie przygotujesz się do egzaminu UDT.

Wybierz szkolenia zawodowe od Strefy Szkoleń 3S!

Każdy kurs od Strefy Szkoleń 3S to porządna dawka zarówno teoretycznej, jak i praktycznej wiedzy. Dbamy o każdego uczestnika dostarczając mu także przydatne materiały szkoleniowe. Dzięki nim doskonale przygotujesz się do egzaminu Urzędu Dozoru Technicznego (UDT). Szybko i sprawnie zdobądź uprawnienia operatora podestów ruchomych, suwnic lub wózka jezdniowego oraz zyskaj kompetencje przydatne na rynku pracy. Zdobądź wymarzoną pracę lub awans i zarabiaj więcej dzięki nowym kwalifikacjom!