Nowy rok to nowe wyzwania. Dlatego postaw na rozwój! Znajdź szkolenie, które podniesie Twoje kwalifikacje zawodowe. Koniec roku to czas podsumowań, ale też zbierania sił do dalszego działania. Szczególnie w strefie zawodowej – przed każdym z nas otwierają się nowe możliwości. Zmiana pracy czy walka o awans to tylko kwestia chęci. Pomogą w tym nowe kompetencje zawodowe, a te uzyskasz dzięki szkoleniom i kursom. Strefa Szkoleń 3S to miejsce, w którym znajdziesz coś dla siebie.

Spis treści

Jak wytrwać w postanowieniu noworocznym?

Od razu zacznij działać! Nie odkładaj postanowień na później, bo na pewno ich nie zrealizujesz. Myślisz o zmianie pracy? A może wystarczą Ci nowe uprawnienia? Zastanów się, określ swoje cele i znajdź sposób, aby się ziściły. Zajrzyj do Strefy Szkoleń 3S i skorzystaj z naszej oferty kursów oraz szkoleń. Motywacja to klucz do spełnienia celów zawodowych, a my Ci w tym pomożemy!

Poznaj ofertę Strefy Szkoleń 3S

Jak poznać naszą ofertę? Najprościej wejść na naszą stronę internetową. Tam właśnie znajdziesz wszystkie kursy i szkolenia, które oferujemy. Poznasz wymagania i dowiesz się, jakie otwierają się przed Tobą perspektywy. Razem ze Strefą Szkoleń 3S:

  • zdobędziesz uprawnienia elektryczne, gazowe i cieplne,
  • poznasz tajniki pracy jako operator wózka widłowego, 
  • dowiesz się, jakie uprawnienia trzeba mieć, aby zostać operatorem suwnic i podestów ruchomych. 

Przygotujemy Cię do egzaminu UDT, oferujemy także dodatkowe materiały dla naszych kursantów i konsultacje online. 

Zdobądź uprawnienia energetyczne

Oferujemy szkolenia z zakresu energetyki, dlatego pomożemy Ci zdobyć odpowiednie uprawnienia. Do wyboru masz tutaj dwa rodzaje zakresu uprawnień – w zakresie eksploatacji lub/i dozoru. Nasze szkolenie skierowane jest zarówno do osób, które chcą zdobyć nowe kwalifikacje, jak i przedłużyć posiadane. W naszym kursie uczestniczyć mogą osoby pełnoletnie, które skończyły szkołę średnia lub mają wykształcenie zawodowe kierunkowe.

Jeżeli pracujesz lub chcesz pracować przy sieciach elektroenergetycznych skorzystaj z kursu na uprawnienia elektryczne G1. Jeśli je zdobędziesz możesz mógł pracować np. przy obsłudze sieci trakcyjnych czy urządzeniach elektrotermicznych i zespołach prądotwórczych.

Uprawnienia cieplne G2– na co one pozwalają? Jeśli je zdobędziesz, w pracy możesz zająć się obsługą kotłów wodnych, parowych i turbin o mocy powyżej 50 kW. Są one niezbędne również podczas pracy z urządzeniami klimatyzacyjnymi, wentylacyjnymi czy chłodniczymi. 

Uprawnienia gazowe – co powinieneś wiedzieć?

Nasze szkolenie skierowane jest do specjalistów, którzy zajmują się eksploatacją, instalacją i sieciami gazowymi i chcą zdobyć uprawnienia gazowe G3. Ukończenie kursu będzie upoważniało Cię do pracy przy wytwarzaniu, przetwarzaniu, przesyłaniu i zużywaniu paliw gazowych. Nabędziesz możliwość pracy przy obsłudze urządzeń do produkcji paliw i generatorów gazu, przy sieciach, instalacjach, turbinach, odbiornikach paliw czy aparaturach kontrolno-pomiarowych. Dzięki naszym praktycznym szkoleniom otworzą się przed Tobą nowe możliwości zawodowe!

egzamin_udt

Jak zostać operatorem wózka, suwnic czy podestów?

Do wykonywania pracy operatora suwnic, podestów ruchomych i wózków widłowych również niezbędne są specjalne uprawnienia. Dopiero zdany egzamin UDT potwierdzi Twoje nowe kwalifikacje. Wiedza teoretyczna i praktyczna przekazana podczas kursów zapewni Ci przede wszystkim nowe możliwości pracy i rozwoju. Nasz kurs obsługi wózków jezdniowych to praktyczne szkolenie zawodowe, po którym z łatwością zdasz egzamin UDT, dzięki którym staniesz się wykwalifikowanym pracownikiem.

Kursy na operatora wózka, suwnic i podestów przeprowadzane są przez doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów i wykładowców. Zapewniamy materiały szkoleniowe i wparcie w części praktycznej kursu. W naszym sklepie znajdziesz także dodatkowe materiały, które pozwolą Ci ugruntować zdobytą wiedzę, np. lekcje wideo czy pdf z pytaniami z egzaminu UDT wraz z komentarzem. 

Wejdź w 2022 rok z nowymi kwalifikacjami zawodowymi!

Spełnij noworoczne obietnice i zmień swoje życie! Dzięki nowym kwalifikacjom zawodowym zyskasz zupełnie nowe możliwości. Zostań operatorem wózka jezdniowego lub operatorem suwnic, zdobądź uprawnienia elektryczne, gazowe lub na podesty ruchome. W naszej ofercie na pewno znajdziesz praktyczne szkolenie zawodowe na Śląsku. Dzięki nim będziesz miał szansę na nową, satysfakcjonującą pracę!

The form you have selected does not exist.